Për Shitje
210,000€
Apartament 3+1 - 127m2
Drejtoria e Policise - Rruga Sami Frashëri

Prane Drejtorise se Policise, rruga "Sami Frasheri", shitet apartament 3+1 ne katin e 6 te banimit te nje pallati te ri dhe cilesor. Apartamenti es...

Për Qira
480€ / muaj
Jepet Zyre 60M2 Me Qira Ne Rrugen " Sami Frasheri"! - 60m2
Drejtoria e Policise - Rruga Sami Frashëri

Prane Qendres ''Metropol'', ne rrugen "Sami Frasheri", jepet ambjent zyre 60 m2 me qira per aktivitete te ndryshme. Ambjenti ndodhet ne katin e pare,...

Për Qira
1,100€ / muaj
Super Ambjent Bisnesi Ne Zonen Me Te Mire Ne Tirane - 110m2
Drejtoria e Policise - Rruga Sami Frashëri

Ne zonen me te mire ne Tirane tek Drejtoria e Policise jepet per qira super ambjent per zyra dhe aktivitete te tjera bisnesi. Ambjenti ndodhet ne kati...