Qira
380€ / muaj
Ne Don Bosko, Jepet Apartament 3+1 Me Qira Me Hapesira... - 130m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, Jepet Apartament 3+1 me Qira! Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor e te mireadministruar, ka siperfaqe 1...

Qira
320€ / muaj
Ne Don Bosko, Perballe Kishes, Jepet Me Qira Apartamen... - 115m2
Don Bosko - Don Bosco

Jepet me qira apartament ne nje nga komplekset me te mire te zones Don Bosko i ndertuar ne vitin 2010 i pozicionuar buze rruge. Apartamenti ndodhet ne...

Shitje
83,000€
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perf... - 94m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne nje Kompleks te ri dhe shume cilesor ne Don Bosko, shitet super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te banimit dhe ka siperfaqe 9...

Qira
310€ / muaj

350€ / muaj

Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Apartament 2+1 -Papafingo ! - 130m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Jepet me Qira Apartament 2+1, kati i 2-te i nje Vile fantastike ne zonen e Don Boskos. Apartament ka siperfaqe 130 m2, i arreduar me stil dhe i pozici...

Shitje
124,000€
Te Kompleksi Vizion+ Shitet Apartament 2+1+2! - 124m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Kompleksin me te preferuar ne Don Bosko, Tek Kompleksi Vizion+, Shitet Apartament 2+1+2 bosh. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te...

Qira
300€ / muaj
Te Kompleksi Vizion+ Jepet Me Qira Apartament 2+1+2! - 124m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Kompleksin me te preferuar ne Don Bosko, Tek Kompleksi Vizion+, Jepet me qira Apartament 2+1+2 bosh. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pal...

Qira
750€ / muaj
Don Bosko, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Per Zyra! - 156m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, shume prane me Vizion+ , Jepet me Qira Super Apartament 3+1+2 Ideal per Zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri t...

//do something