Për Shitje
180,000€
Premium - 292m2
Don Bosko - Rruga Ferit Sinica

Shitet Vile+Truall ne Don Bosko ! Prona ndodhet ne nje nga zonat me te qeta ne Don Bosko. Zona ofron te gjitha sherbimet dhe lehtesimet per nje jetese...

Për Shitje
110,000€
Apartament 2+1 - 113m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Kompleksin me te preferuar ne Don Bosko, Tek Vizion+, Shitet Apartament 2+1+2. Apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 105.8 m2 dhe ndodhet ne katin...

Për Shitje
90,000€
Apartament 1+1 - 110m2
Don Bosko - Don Bosco

Prane Zogut te Zi shitet apartament 1+1 me mundesi per tu bere 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar dhe...

Për Shitje
135,000€
Apartament 3+1 - 118m2
Don Bosko - Don Bosco

Apartament 3+1 ndodhet ne nje nga komplekset me te mira ne zonen e Don Bosko dhe disponon dokumenta te rregullta hipotekore. Ambjenti eshte i kuruar m...

Për Shitje
78,000€
Apartament 2+1 - 75m2
Don Bosko - Don Bosco

Ne Kompleksin e Vizion+ Ne Rrugen Don Bosko, Shitet Apartament 1+1 i pershtatur ne 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe me orientim Jug-Perendim....

Për Shitje
95,000€
Apartament 2+1 - 105m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Te Fior Di Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit te nje pallati 10 katesh te pajisur me...

Për Qira
1,300€ / muaj
Dyqan - 248m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Tek Rr. Don Bosko, perball Filantos, ne krahe te Gjykates Administrative buze rruge jepet me qira ambjent me siperfaqe 248 m2 per cdo lloj Biznesi . F...

Për Shitje
96,000€
Apartament 2+1 - 98m2
Don Bosko - Don Bosco

Shitet apartament 2+1 ne kompleksin me te mire ne Don Bosko. Kompleksi ndodhet perball kishes se Don Boskos ne rrugen kryesore. Apartamenti ka siperfa...

Për Qira
400€ / muaj
Zyrë - 130m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, perballe Vizion+ ,Jepet Super Apartament me Qira, ideal per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallat te ri dhe shume cilesor...