Shitje
78,000€
SOLD
Shitet Apartament 1+1 I Pershtatur Ne 2+1! - 75m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Kompleksin e Vizion+ Ne Rrugen Don Bosko, Shitet Apartament 1+1 i pershtatur ne 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe me orientim Jug-Perendim....

Shitje
93,000€

97,000€

Ne Don Bosko Shitet Apartament Dubleks 2+1 Me Verande... - 194m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko Shitet Apartament dubleks 2+1 + verande + garazhd, me siperfaqe totale 147 m2 nga te cilat 101 m2 apartamenti, 24 m2 veranda, dhe 22 m2 g...

Shitje
110,000€

115,000€

Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Don Bosko! - 123m2
Don Bosko - Rruga Androkli Kostallari

Shitet Super Apartament 2+1+2 ne Don Bosko, prane Shkolles Qazim Turdiu! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit te nje pallati te ri me ashens...

Shitje
89,000€
Okazion, Tek Fiori Di Bosco Shitet Apartament 2+1, Pron... - 89m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Tek Kompleksi Fiori Di Bosco, Ndertim i Vitit 2019, Shitet Apartament 2+1, Me Cmim Okazional. Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkekohore k...

Shitje
96,000€
Okazion, Tek Fiori Di Bosco Shitet Apartament 2+1+2, Pr... - 96m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Tek Kompleksi Fiori Di Bosco, Ndertim i Vitit 2019, Shitet Apartament 2+1, Me Cmim Okazional. Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkekohore k...

Shitje
78,000€
SOLD
Ne Don Bosko Shitet Super Apartament 2+1 - 84m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko prane Viva Market shitet super apartament 2+1 . Siperfaqja prej 84 m2 organizohet ne: sallon ndenje te mobiluar ne menyre bashkohore, p...

Shitje
118,000€

120,000€

Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 - 108m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne hyrje te rruges Don Bosko shitet apartament 2+1 ne katin e 8-te te nje pallati 10-katesh. Apartamenti ka orientim Jug-Lindje, ka hapesira te bolls...

Shitje
130,000€

140,000€

Te Kompleksi Vizion Plus Shitet Apartament 2+1 - 125m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Kompleksin me te preferuar ne Don Bosko, Tek Kompleksi Vizion+, Shitet Apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te mire-a...

Shitje
126,000€
Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 I Investuar - 118m2
Don Bosko - Rruga Abdyl Matoshi

Ne zonen e Don Boskos, ne nje nga komplekeset me te mira te Tiranes shitet apartament 2+1 i investuar dhe lehtesisht i transformueshem ne 3+1 . Aparta...

Shitje
83,000€
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perf... - 94m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne nje Kompleks te ri dhe shume cilesor ne Don Bosko, shitet super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te banimit dhe ka siperfaqe 9...

Shitje
124,000€
Te Kompleksi Vizion+ Shitet Apartament 2+1+2! - 124m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Kompleksin me te preferuar ne Don Bosko, Tek Kompleksi Vizion+, Shitet Apartament 2+1+2 bosh. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te...

Shitje
59,000€

62,000€

Në Don Bosko Shitet Apartament 2+1 Me Çmim Okazion ! - 90m2
Don Bosko - Rruga Muzaket

Ne Don Bosko, tek pallatet "Almak "Shitet Apartament me cmim Okazion 2+1 . Apartamenti ndodhet ne katin e 9 -te te banimit te nje pallati me ashensor...

Shitje
78,000€
Ne Don Bosko Shitet Apartament 2+1 ! - 85m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko prane Viva Market shitet apartament 2+1 . Siperfaqja prej 85 m2 organizohet ne: sallon ndenje te mobiluar ne menyre bashkohore, pjesa e...

Shitje
100,500€
Tek Fiori Di Bosco,shitet Apartament 2+1 Me Shume Drit... - 105m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Tek Kompleksi Fiori Di Bosco, ndertim i Vitit 2019, Shitet Apartament 2+1 me shume drite . Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkekohore ku v...

Shitje
100,500€
Tek Fiori Di Bosco,shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite... - 105m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Tek Kompleksi Fiori Di Bosco, ndertim i Vitit 2019, Shitet Apartament 2+1 me shume drite . Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkekohore ku v...

Shitje
82,000€
Okazion, Tek Fiori Di Bosco Shitet Apartament 2+1+2 Vet... - 91m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Tek Kompleksi Fiori Di Bosco, Ndertim i Vitit 2020, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Okazional. Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkekohore...

//do something