Për Shitje
110,000€
Apartament 2+1 - 113m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Kompleksin me te preferuar ne Don Bosko, Tek Vizion+, Shitet Apartament 2+1+2. Apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 105.8 m2 dhe ndodhet ne katin...

Për Shitje
78,000€
Apartament 2+1 - 75m2
Don Bosko - Don Bosco

Ne Kompleksin e Vizion+ Ne Rrugen Don Bosko, Shitet Apartament 1+1 i pershtatur ne 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe me orientim Jug-Perendim....

Për Shitje
96,000€
Apartament 2+1 - 98m2
Don Bosko - Don Bosco

Shitet apartament 2+1 ne kompleksin me te mire ne Don Bosko. Kompleksi ndodhet perball kishes se Don Boskos ne rrugen kryesore. Apartamenti ka siperfa...

Për Qira
450€ / muaj
Apartament 2+1 - 138m2
Don Bosko - Don Bosco

Ne Rrugen Don Bosko, ne nje kompleks te ri cilesor dhe te mireadministruar, jepet me qira super apartament 2+1+2 i mobiluar! Apartamenti ndodhet ne ka...

Për Shitje
97,000€
Apartament 2+1 - 194m2
Don Bosko - Don Bosco

Ne Don Bosko Shitet Apartament dubleks 2+1 + verande + garazhd, me siperfaqe totale 147 m2 nga te cilat 101 m2 apartamenti, 24 m2 veranda, dhe 22 m2 g...

Për Shitje
115,000€
Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Don Bosko! - 123m2
Don Bosko - Rruga Androkli Kostallari

Shitet Super Apartament 2+1+2 ne Don Bosko, prane Shkolles Qazim Turdiu! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit te nje pallati te ri me ashens...

Për Qira
400€ / muaj
Jepet Apartament 2+1 Me Qira Ne Hyrje Te Don Boskos! - 87m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Jepet me Qira Super Apartament 2+1, ne hyrje te Rruges Don Bosko! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri e te mireadministruar, me 2 as...

Për Shitje
83,000€
Perballe Vizion + Shitet Super Apartament 2+1!! - 113m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne zonen e Don Boskos prane shkolles “Qazim Turdiu” shitet super shtepi 2+1 me planimetri shume te mire dhe me siperfaqe te bollshme. Siperfaqja e hip...

Për Qira
380€ / muaj
Tek Vizion+, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2! - 100m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Kompleksin Vizion+ ne Rrugen Don Bosko, Jepet me Qira Aprtament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 dhe ka nje siperfaqe 100 m2, te organizuar...