Për Shitje
90,000€
Apartament 1+1 - 110m2
Don Bosko - Don Bosco

Prane Zogut te Zi shitet apartament 1+1 me mundesi per tu bere 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar dhe...

Për Qira
350€ / muaj
Apartament 1+1 - 75m2
Don Bosko - Don Bosco

Ne Kompleksin Vizion+ ne Rrugen Don Bosko, Jepet Apartament 1+1 me Qira i mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me 2 ashenso...

Për Shitje
70,000€
Super Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Don Bosko! - 90m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Rrugen Don Bosko, shitet Apartament 1+1 me planimetri perfekte, me siperfaqe 90 m2, nga e cila 20m2 eshte verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 5...

Për Qira
300€ / muaj
Don Bosko, Jept Me Qira Aprtament 1+1! - 78m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, ne nje nga pallatet me te mire te zones, jepet me Qira Apartament 1+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te mireadministru...