Për Qira
250€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 1+1 Tek Brryli! - 66m2
Brryli - Rruga Arkitekt Kasemi

Jepet me qira apartament 1+1 tek Brryli ne Ali Dem, ne katin e 2 te nje pallati 5 katesh, me siperfaqe 66 m2 dhe orientim Veri-Perendim. Apartamenti o...