Për Qira

700€ / muaj

Apartament 2+1 - 135m2

Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Rrugen Pjeter Bogdani ne Bllok, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mireadministruar, me...

Për Shitje

90,000€

Zyrë - 35m2

Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne rrugen “Sami Frasheri”, shitet ambjent per zyra. Ambjenti ndodhet ne katin e 1 te nje godine 5 kateshe. Investimet ne ambjent jane mjaft cilesore....

Për Qira

400€ / muaj

Apartament 1+1 - 65m2

Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne zonen me te mire te Tiranes jepet apartament me qira i pershtatshem per zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mirembajtur me pam...

Për Shitje

120,000€

Apartament 2+1 - 109m2

Blloku - Rruga Andon Zako Çajupi

Në një nga zonat më Strategjike në bllok, pranë Farmaci Daja Shitet Apartament 2+1 me Orientim Veri - Lindje. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje...

Për Qira

600€ / muaj

Apartament 2+1 - 110m2

Blloku - Bajram Curri Boulevard

Prane Kafe Roma, Jepet Apartament me Qira per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor, dhe ka nje siperfaqe prej 1...

Për Shitje

346,000€

Apartament 3+1 - 138m2

Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne zonen me te mire te Tiranes, ne Zemer te Bllokut shitet Super Apartament 3+1. Me nje siperfaqe prej 136 m2, apartamenti eshte i organizuar ne 1 amb...

Për Shitje

230,000€

260,000€

EXCLUSIVE

Apartament 3+1 - 138m2

Blloku - Bulevardi Gjergj Fishta

Shitet super apartament 3+1 me siperfaqe 138.5 m2 neto dhe nje garazhd me siperfaqe 31.6 m2. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor....

Për Shitje

170,000€

Apartament 2+1 - 108m2

Blloku - Rruga Brigada e VIII

Ne zonen me te mire te Bllokut shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te banimit dhe 7 te ndertimit te nje pallat te ri cilesor me ashensor. Apartamenti k...

Për Qira

2,700€ / muaj

Zyrë - 280m2

Blloku - Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit

Ne Bllok, ne nje pallat te mireadministruar jepet nje ambjent 280 m2 me qira per zyra. Apartamenti organizohet nje ambjent recepsioni, kuzhine te vecu...