Qira
600€ / muaj
Prane Kafe Roma, Jepet Apartament Me Qira Per Zyra! - 110m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Prane Kafe Roma, Jepet Apartament me Qira per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor, dhe ka nje siperfaqe prej 1...

Qira
400€ / muaj
RENTED
Bllok,jepet Super Apartament 2+1 Me Qira! - 73m2
Blloku - Rruga Perlat Rexhepi

Ne Bllok, Jepet me Qira Apartament i Sapoinvestuar 2+1! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 73 m2 te organizuar ne nje ambjent ndenje, kuzhine me vete,...

Qira
700€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Hapesire Te... - 172m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, prane Shkolles 11 Janari, Jepet me Qira Apartament me hapesire te madhe. Ndodhet ne katin 8 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor dhe...

Qira
900€ / muaj

950€ / muaj

Ne Bllok Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2, Totalish... - 124m2
Blloku - Blloku

Ne Bllok, prane Fakultetit Juridik, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2, Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te banimit te nje pallati te ri, te pajisu...

Qira
600€ / muaj
Tek Blloku, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shume Drite - 110m2
Blloku - Rruga Milto Tutulani

Ne Bllok, prane Fakultetit te Drejtesise, jepet me qira apartament 2+1+2 me shume drite, ne katin e 7-te te nje pallati te ri te mireadministruar. Apa...

Qira
700€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 I Sapo In... - 80m2
Blloku - Rruga Nikolla Tupe

Ne Bllok Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 I Sapo Investaur!!! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor dhe te mirea...

Qira
500€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 - 122m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne Bllok Jepet me Qira Apartament me hapesire te madhe. Aartamenti ndodhet ne katin 11 te nje pallati te ri, te pajisur me 2 ashensor dhe i mire-admin...

Qira
500€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hapsira Te Bo... - 117m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne Bllok, shume prane sheshit Willson jepet me qira apartament 2+1 me hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te mi...

Qira
800€ / muaj
Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Super Vendodhje - 120m2
Blloku - Rruga Donika Kastrioti

Ne Bllok, jepet me qira apartament 2+1 ne zonen me te mire te Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati me te mireadministruar me ashens...

Qira
350€ / muaj
Ne Zonen E Bllokut, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Sup... - 63m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Tek nje nga zonat me te mira ne Tirane, ne Bllok jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 4-t te nje pallati ekzistues. Ambienti eshte i organizuar si...

Qira
650€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te... - 100m2
Blloku - Rruga Brigada e VIII

Ne Zonen e Bllokut jepet me qira apartament 2+1+2 eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e ambienteve, nga njera ane salloni i ndenjes...

//do something