Për Qira
680€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1! - 135m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Rrugen Pjeter Bogdani ne Bllok, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mireadministruar, me...

Për Qira
600€ / muaj
Apartament 2+1 - 110m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Prane Kafe Roma, Jepet Apartament me Qira per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor, dhe ka nje siperfaqe prej 1...

Për Shitje
170,000€
Apartament 2+1 - 108m2
Blloku - Rruga Brigada e VIII

Ne zonen me te mire te Bllokut shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te banimit dhe 7 te ndertimit te nje pallat te ri cilesor me ashensor. Apartamenti k...

Për Qira
600€ / muaj
Apartament 2+1 - 114m2
Blloku - Rruga Brigada e VIII

Ne zonen me te mire te Tiranes jepet apartament 2+1 me qira. Apartamenti ndodhet ne zonen e bllokut ne katin e 6 te nje pallati te ri 11 katesh dhe i...

Për Shitje
183,000€
Apartament 2+1 - 108m2
Blloku - Blloku

Ne zemer te Bllokut shitet apartament 2+1 ne katin e 3 te banimit te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe te hipotekuar 108m2 dhe o...

Për Shitje
180,000€
Ne Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 ! - 120m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne zemer te Bllokut, ne Rrugen Pjeter Bogdani, shitet Super Apartament 2+1+2, ne katin 4 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte...

Për Qira
600€ / muaj
Apartament 2+1 - 104m2
Blloku - Rruga Brigada e VIII

Jepet me qira super apartament ne bllok 2+1+2 me nje siperfaqe prej 104 m2. Apartamenti organizohet ne: 1 sallon ndenje arreduar teper komod, 2 dhoma...

Për Shitje
170,000€
Apartament 2+1 - 100m2
Blloku - Blloku

Ne nje zone shume strategjike ne Tirane, ne bllok shitet apartament 2+1 me orientim Lindje dhe planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e...

Për Shitje
222,000€
Apartament 2+1 - 108m2
Blloku - Rruga Donika Kastrioti

Tek Blloku, ne Rrugen Donika Kastrioti, shitet Apartament 2+1, ne katin 10 te nje pallati te ri ne proces perfundimi, i pajisur me ashensor. Apartamen...