Për Qira

700€ / muaj

Apartament 2+1 - 135m2

Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Rrugen Pjeter Bogdani ne Bllok, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mireadministruar, me...

Për Shitje

120,000€

Apartament 2+1 - 109m2

Blloku - Rruga Andon Zako Çajupi

Në një nga zonat më Strategjike në bllok, pranë Farmaci Daja Shitet Apartament 2+1 me Orientim Veri - Lindje. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje...

Për Qira

600€ / muaj

Apartament 2+1 - 110m2

Blloku - Bajram Curri Boulevard

Prane Kafe Roma, Jepet Apartament me Qira per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor, dhe ka nje siperfaqe prej 1...

Për Shitje

170,000€

Apartament 2+1 - 108m2

Blloku - Rruga Brigada e VIII

Ne zonen me te mire te Bllokut shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te banimit dhe 7 te ndertimit te nje pallat te ri cilesor me ashensor. Apartamenti k...

Për Qira

600€ / muaj

Apartament 2+1 - 114m2

Blloku - Rruga Brigada e VIII

Ne zonen me te mire te Tiranes jepet apartament 2+1 me qira. Apartamenti ndodhet ne zonen e bllokut ne katin e 6 te nje pallati te ri 11 katesh dhe i...

Për Shitje

183,000€

Apartament 2+1 - 108m2

Blloku - Blloku

Ne zemer te Bllokut shitet apartament 2+1 ne katin e 3 te banimit te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe te hipotekuar 108m2 dhe o...

Për Qira

400€ / muaj

Apartament 2+1 - 72m2

Blloku - Rruga Ibrahim Rugova

E ndodhur ne zemer te Tiranes, ne bllok afer qendres, ne rrugen Ibrahim Rrugova, Jepet Super Apartament 2+1 me qira, per Zyra. Aparatamenti organizohe...

Për Shitje

185,000€

Apartament 2+1 - 120m2

Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne zemer te Bllokut, ne Rrugen Pjeter Bogdani, shitet Super Apartament 2+1+2, ne katin 4 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte...

Për Qira

600€ / muaj

Apartament 2+1 - 104m2

Blloku - Rruga Brigada e VIII

Jepet me qira super apartament ne bllok 2+1+2 me nje siperfaqe prej 104 m2. Apartamenti organizohet ne: 1 sallon ndenje arreduar teper komod, 2 dhoma...