Për Qira

400€ / muaj

Apartament 1+1 - 65m2

Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne zonen me te mire te Tiranes jepet apartament me qira i pershtatshem per zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mirembajtur me pam...

Për Shitje

80,000€

85,000€

SOLD

Apartament 1+1 - 58m2

Blloku - Blloku

Ne Zonen e Bllokut prane, Fakultetit Juridik shitet apartament 1+1 , ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, buze rruge. Apartamenti organizohet ne 1 d...

Për Shitje

103,000€

Apartament 1+1 - 77m2

Blloku - Bajram Curri Boulevard

'OKAZION' Shitet Apartament 1+1 tek Pallatet Agimi me Kuzhine me vete me orientim Jug-Perëndim, me Sipërfaqe 77 m2 dhe strukture shumë te rregullt. A...

Për Qira

400€ / muaj

Apartament 1+1 - 80m2

Blloku - Blloku

Ne zonen me te mire te Tiranes jepet apartament 1+1 me qira. Apartamenti ndodhet ne zonen e bllokut ne katin e 3 te nje pallati te ri 10 katesh dhe i...

Për Qira

330€ / muaj

Apartament 1+1 - 58m2

Blloku - Rruga Brigada e VIII

Ne qender te Bllokut, Rruga Brigada VIII, jepet me qira apartament 1+1 me hapesire te bollshme, ne katin e peste te nje pallati ekzistues. Apartamenti...