Për Shitje

65,000€

Apartament 2+1 - 122m2

Astir - Rruga Demneri

Tek Rruga Demneri, ne Yzberisht, shitet Ambjent me emertimin Njesi ne certifikaten e pronesise, ne katin e pare banimi te nje pallati te ri, me siperf...

Për Qira

350€ / muaj

Apartament 2+1 - 104m2

Astir - Rruga Teodor Keko

Jepet Super Apartament 2+1+2 me Qira ne Astir! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te 1 pallati te mireadministruar me ashensor, dhe ka nje siperfaqe net...

Për Shitje

79,000€

85,000€

Apartament 2+1 - 117m2

Astir - Rruga Mikel Maruli

Tek Astiri, ne Rrugen Mikel Maruli, shitet Apartament 2+1, ne katin 5 banimi te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor. Apartamenti ka strukture sh...

Për Shitje

75,000€

Apartament 2+1 - 112m2

Astir - Rruga Mikel Maruli

Shitet Apartament 2+1 i mobiluar ne Astir. Struktura e ambjentit eshte: 1 sallon pritje dhe kuzhina e cila eshte e pajisur me elektroshtepiaket me te...

Për Shitje

55,000€

Apartament 2+1 - 114m2

Astir - Sheshi Astiri

Ne zonen e Astirit, nje nga zonat qe ka marre Zhvillim te madh se fundmi edhe me infrastrukture, Shitet nje Apartament 2+1+2 me planimetri shume te rr...

Për Shitje

79,000€

80,000€

Apartament 2+1 - 103m2

Astir - Rruga Aleksandri i Madh

Apartament 2+1+2 (njeri nga tualetet me dritare) ne pallatin me te mire te astirit, mbi bar UNIK, ne katin e 1 banim ose kati 2 nga toka. Pallat i men...

Për Shitje

88,000€

Apartament 2+1 - 106m2

Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Astir, ne nje nder Komplekset me cilesore te Tiranes "Green City", shitet Apartament 2+1+2 tualete, si dhe nje Garazhd si pjese e cmimit. Aktualis...

Për Shitje

76,000€

78,000€

Apartament 2+1 - 133m2

Astir - Rruga Loni Ligori

Tek Astiri, ne Rrugen Loni Ligori, prane Viles L, shitet Apartament 2+1+Verande, ne katin 6 te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor. Apartamenti...

Për Qira

370€ / muaj

Apartament 2+1 - 135m2

Astir - Rruga Milto Sotir Gura

Ne Astir, prane 2 Rotondove, jepet me Qira Apartament i Ri 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri 8 katesh, eshte i mobiluar dhe...