Për Shitje
76,000€
Apartament 2+1 - 69m2
Ambasada Amerikane - Rruga Pjeter Budi

Ne rrugen Pjeter Budi, mbrapa ambasades Amerikane shitet apartament 2+1 me orientim nga Jugu. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati pes...

Për Shitje
150,000€
Apartament 2+1 - 98m2
Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

Tek rruga e Elbasanit, prane ambasades Amerikane shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi te rregullt...

Për Shitje
57,000€
Apartament 1+1 - 57m2
Ambasada Amerikane - Rruga Pjetër Budi

Shitet apatrament tek Ambasada Amerikane 1+1 ne nje zone shume te qete dhe te sigurt. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues dhe ka...

Vilë - 349m2
Ambasada Amerikane - Rolling Hills

Ne rezidencen me luksoze ne Tirane ,Jepet me qira vile spektakolare 2 kateshe .Vila eshte e kuruar ne cdo detaj duke filluar nga cilesia ndertimit ,ku...

Për Shitje
465,000€
Zyrë - 200m2
Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

Ne rrugen e Elbasanit , Shitet ambjent 200 m2. Ambjenti eshte multifunksional edhe mund ta perdorni sipas kerkesave tuaja per biznes, si psh Call Cent...

Për Shitje
113,000€
Apartament 3+1 - 135m2
Ambasada Amerikane - Rruga Drago Siliqi

Pranë Ambasades Amerikane, tek Shkolla Osman Myderizi, Shitet Apartament 3+1 ne katin e 3 banimi të një Pallati Totalisht i Restauruar me Sistem Kap...

Për Shitje
114,000€
Apartament 1+1 - 87m2
Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

Tek rruga e Elbasanit, prane ambasades Amerikane shitet apartament 1+1 me planimetri te rregullt. Apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi te rregullt...

Për Qira
330€ / muaj
Apartament 2+1 - 76m2
Ambasada Amerikane - Rruga Jan Kukuzeli

Jeper me qira apartament 2+1 prane ambasades Amerikane ne katin e 5 te nje pallati ekzistues, i mobiluar dhe me nje siperfaqe prej 76 m2. Apartamenti...

Për Qira
1,200€ / muaj
Zyrë - 200m2
Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

Prane Ambasades Amerikane jepen zyra 200 m2 me qira. Ambjenti eshte i organizuar nje koridor i cili ben shperndarjen ne disa ambjente, 2 tualete. Zyr...