Për Shitje
76,000€
Apartament 2+1 - 69m2
Ambasada Amerikane - Rruga Pjeter Budi

Ne rrugen Pjeter Budi, mbrapa ambasades Amerikane shitet apartament 2+1 me orientim nga Jugu. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati pes...

Për Shitje
150,000€
Apartament 2+1 - 98m2
Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

Tek rruga e Elbasanit, prane ambasades Amerikane shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi te rregullt...

Për Qira
330€ / muaj
Apartament 2+1 - 76m2
Ambasada Amerikane - Rruga Jan Kukuzeli

Jeper me qira apartament 2+1 prane ambasades Amerikane ne katin e 5 te nje pallati ekzistues, i mobiluar dhe me nje siperfaqe prej 76 m2. Apartamenti...

Për Qira
350€ / muaj
Pranë Vilave Gjermane, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2... - 163m2
Ambasada Amerikane - Rruga Fuat Toptani

Tek Rruga e Elbasanit, pranë Vilave Gjermane, Jepet me Qira Apartament 2+1+2 Tualete Plus vend Parkimi dhe ndodhet ne katin e 3 të një Vile 3 katësh...