Për Shitje

86,000€

EXCLUSIVE

Apartament 1+1 - 74m2

9 kateshet - Rruga Konstandini Kristoforidhi

Objekti ne te cilin ndodhet Apartamenti ka nje stil shumë të veçantë arkitekturor dhe strukturor, me Pozicionim mjaft strategjik, pas Prokurorise te T...

Për Qira

20€ / muaj

Apartament 1+1 - 52m2

9 kateshet - Rruga Luigj Gurakuqi

Jepet me Qira Super Apartament 1+1 prane Qndres, tek 9 kateshet. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit, ka nje siperfaqe prej 52 m2 te shfryt...

Për Qira

750€ / muaj

Zyrë - 85m2

9 kateshet - Rruga Myrtezim Këlliçi

Prane qendres tregtare Toptani jepet me qira zyre me 3 ambiente te ndryshme ne pallat te ri i sapo ndertuar me ashensor + parking. Ambienti ndodhet ne...