Për Shitje
81,600€
Apartament 2+1 - 102m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Ne Rrugen 5 Maji, shitet apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri, me nje siperfaqe totale 102 m2 dhe 92 m2 neto. Eshte...

Për Shitje
70,000€
Apartament 2+1 - 101m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Ne Rrugen 5 Maji, prane Concord Center, Shitet apartament 2+1 me hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te nd...

Për Qira
400€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament Komod 2+1 , I Sapo Mobiluar... - 81m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Ne zonen e 5 Majit , ne afersi te Tregut te Madh jepet me qera Apartament 2+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Perendim. Apart...