Shitje
122,000€

125,000€

Te Kompleksi Kontakt Shitet Super Apartament 2+1 - 94m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Tek Kompleksi Kontakt, shitet super Apartament 2+1 super i investuar me planimetri te regullt, , me administrim nga vete firma ndertuese dhe me dy ash...

Qira
1,200€ / muaj
Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Super Vile 2-Kateshe Per... - 240m2
21 Dhjetori - Rruga Kongresi i Lushnjes

Tek 21 Dhjetori , prane Hotel Mondial jepet me qira vile 3-kateshe e investuar per banim . Shkallet e jashtme te cilat te ngjisin ne hollin e katit...

Qira
400€ / muaj
RENTED
Tek 21 Dhjetori Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Tota... - 60m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Tek 21 Dhjetori jepet me qira super apartament 1+1 i i investuar totalisht. Apartamenti ndodhet ne kati e 3-te te nje pallati te ri te mireadministrua...

Shitje
75,000€
SOLD
Tek 21 Dhjetori Shitet Super Apartament 1+1 Totalisht I... - 60m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Tek 21 Dhjetori jepet shitet super apartament 1+1 i i investuar totalisht. Apartamenti ndodhet ne kati e 3-te te nje pallati te ri te mireadministruar...

Shitje
170,000€
Te 21 Dhjetori Kompleksi Magnet Shitet Super Apartame... - 132m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Tek Kompleksi Magnet Shitet Super Apartament 2+1 Super i investuar me planimetri te regullt, Apartamenti ndodhet ne katin ne 6 te nje pallat te mire...

Shitje
130,000€
Pranë Kompleksit Kontakt Super Apartament 2+1 Totalisht... - 140m2
21 Dhjetori - Rruga Ndre Mjeda

Shitet prane kompleksit Kontak tne rr.Ndre Mjeda apartament 2+1 totalisht i investuar.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri,te mire ad...

Qira
500€ / muaj
Te 21 Dhjetori Jepet Super Apartament Me Qira 1+1 Me Po... - 75m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori jepet me qira super apartament 1+1 i i investuar totalisht me Post Parkimi. Apartamenti ndodhet ne kati e 5-te te nje pallati te ri te...

Shitje
79,000€
EXCLUSIVE
Pranë Kontakt Shitet Apartament 1+1 Me Ultra Mobilim Dh... - 77m2
21 Dhjetori - Rruga Ndre Mjeda

Prane kompleksit Kontakt, ne krah te rezidences Alba shitet apartament me planimetri te rregullt dhe mobilim te mrekullueshem. Pronari e ka bere shtep...

Shitje
85,000€
Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te... - 63m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 1+1 ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe 63 m2 dhe organizohet ne nje sallon , 1 dhome matrimon...

Shitje
43,000€
Tek Kompleksi Kontakt Shitet Ambient Komercial I Përsht... - 32m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Prane, Kompleksit Kontakt Shitet Ambient Komercial, Mundesi Ideale per Investim. Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje kompleksi te ri me cilesi te larte...

//do something