Shitje
105,000€
Tek Inxhinieria E Ndertimit, Shitet Apartament 2+1 I In... - 94m2
21 Dhjetori - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne zonen e 21 Dhjetorit, perballe Inxhinierise se Ndertimit, shitet apartament 2+1 i investuar mire. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat...

Qira
500€ / muaj
Tek Inxhinieria E Ndertimit, Jepet Super Apartament 1+1... - 80m2
21 Dhjetori - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne rrugen Muhamet Gjollesha, perballe Inxhinierise jepet me qira super apartament 1+1 i bollshem ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Apartamenti ka...

Shitje
110,000€
Prane 21 Dhjetorit Shitet Apartament 2+1+2, Me Shume Dr... - 85m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Prane 21 Dhjetorit ne Rrugen Frosina Plaku, Shitet Apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor dhe te mire...

Shitje
98,000€

107,500€

EXCLUSIVE
Ne Kompleksin Magnet, Shitet Apartament 2+1 Me Shumë Dr... - 90m2
21 Dhjetori - Rruga Ndre Mjeda

Në Kompleksin Magnet, një ndër komplekset më të mira në Tiranë, shitet apartament 2+1. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi te...

Shitje
78,000€
Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Ne Zone Shume Te... - 75m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes, prane 21 Dhjetorit, shitet apartament 2+1 ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues, me planimetri shume te rregullt. Apartamenti...

Shitje
150,000€
Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 3+1 Dhe Me Shume D... - 115m2
21 Dhjetori - Rruga Naim Frashëri

Tek 21 Dhjetori, prane Mozaikut te Tiranes, shitet apartament 3+1 me verand. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me 6 kate dhe o...

Shitje
100,000€
Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Fant... - 103m2
21 Dhjetori - Rruga Shefqet Musaraj

Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Fantastike. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mireadministruar me ashensor dhe hapesira clodhese...

Shitje
136,000€
EXCLUSIVE
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 3+1... - 126m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 3+1+2, Orientim Jug-Lindje me Pamje Fantastike. Mundesi e Jashtezakonshme Investimi. Bli apartame...

Shitje
76,600€
SOLD
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1... - 73m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1, Orientim Perfekt. Mundesi e Jashtezakonshme Investimi. Bli apartamentin tend sot tek Square21...

Shitje
78,000€
SOLD
Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1, Per Vetem 1050 €/m... - 74m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1, Okazion. Mundesi e Jashtezakonshme Investimi. Bli apartamentin tend sot tek Square21 per te p...

Shitje
78,400€
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Super Apartame... - 75m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1, Planimetri Perfekte. Kompleksi me dizajn modern qe ndertohet ne rrugen e Kavajes prane miniba...

Shitje
110,000€
Inxhinieria E Ndertimit, Shitet Apartament 4+1 I Persht... - 120m2
21 Dhjetori - Rruga Naim Frashëri

Tek Inxhinieria e Ndertimit, shitet apartament 4+1 i pershtatshem per investim. Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati ekzistues me 2 kate dhe...

Shitje
115,000€
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Super Apartame... - 96m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 2+1+2, Orientim Perfekt Jug-Lindje. . Mundesi e Jashtezakonshme Investimi. Kompleksi me dizajn mod...

Shitje
77,000€
Tek Komleksi Magnet 2, Shitet Super Apartament 1+1 ! - 64m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Super apartament për shitje në Kompleksin Magnet 2, afër 21 Dhjetorit, apartament 1 + 1 me sipërfaqe 64m2. Hyrja ju fton në korridor për t'u lidhur me...

Shitje
102,000€
Tek 21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 2+1 - 85m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Tek 21 Dhjetori, Kompleksi Magnet 2, shitet super apartament 2+1 me sipërfaqe 85 m². Apartamenti i ka hapësirat mjaft mirë të organizuara. Hyrja të ft...

Shitje
69,000€
Ne Zonen E 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 1+1 Me Shume... - 57m2
21 Dhjetori - Rruga Ndre Mjeda

Ne kompleksin Magnet, nje nder komplekset me te mira ne Tirane, shitet apartament 1+1 me super cilesi punimesh, me siperfaqe 58.6 m2, i orientuar në V...

Shitje
96,000€
Ne Zonen E 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1 Me Orie... - 80m2
21 Dhjetori - Rruga Ndre Mjeda

Ne kompleksin Magnet, nje nder komplekset me te mira ne Tirane, shitet apartament 2+1 me super cilesi punimesh, i orientuar në Jug-Lindje me siperfaqe...

Shitje
170,000€
Prane Fakultetit Te Inxhinierise, Shitet Ambient Biznes... - 152m2
21 Dhjetori - Rruga Studenti

Ne nje nga zonat me dinamike ne Tirane 21 Dhjetori, prane Fakultetit te Inxhinierise shitet ambient per biznes. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nj...

Shitje
79,000€
SOLD
Prane 21 Djetorit, Shitet Super Apartament 1+1, Mundesi... - 63m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Prane 21 Dhjetorit shitet super aparment 1+1, si mundesi ideale per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri, te mireadministru...

Shitje
118,000€
EXCLUSIVE
Ne Zonen E 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hap... - 118m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Ne Zemer te Tiranes, tek 21 Dhjetori shitet Apartament 2+1+2 shume i vecante. Apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e amb...

Shitje
110,000€
Tek Kompleksi Kontakt, Shitet Super Apartament 2+1+2, M... - 90m2
21 Dhjetori - Rruga Ndre Mjeda

Tek Kompleksi Kontakt, shitet super apartament 2+1+2 me orientim fantastik Jug-Perendim dhe planimetri perfekte. Ndodhet ne nje nga godinat me te mira...

Shitje
144,000€
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Super Apartame... - 127m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 2+1+2, Planimetri dhe Orientim Perfekte. Kompleksi me dizajn modern qe ndertohet ne rrugen e Kava...

Shitje
122,500€
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Super Apartame... - 108m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 2+1+2, Planimetri Dhe Pamje Perfekte. Kompleksi me dizajn modern qe ndertohet ne rrugen e Kavajes...

Qira
1,000€ / muaj
Prane Inxhinierise Se Ndertimit, Jepet Ambient Me Qira... - 120m2
21 Dhjetori - Rruga Muhamet Gjollesha

Prane Inxhinierise se Ndertimit, buze rruge, jepet me qira ambient me mundesi brandimi! Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te mirea...

//do something