Shitje
125,000€
Pranë 21 Dhjetorit, Shitet Super Apartament 2+1 Me Arr... - 93m2
21 Dhjetori - Rruga Shefqet Musaraj

Në Zonën e 21 Dhjetori pranë Policise Bashkiake, Shitet Apartament 2+1 me Arredim Modern, shume Cilesor, ne katin e 2 të një pallati te ri 9 katësh,...

Shitje
90,000€

105,000€

Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1+2!! - 102m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Shitet apartamant 2+1+2, prane 21 dhjetorit, rruga Frosina Plaku, pallat i ri, me ashensor . Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banimi, dhe eshte i org...

Shitje
135,000€

180,000€

Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1 Me Verande 100 M2... - 223m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori, ne rrugen Frosina Plaku shitet apartament 2+1+verande ne katin 10 te nje pallati 10 katesh. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon...

Shitje
140,000€

145,000€

Tek Kompleksi Kontakt Shitet Apartament 2+1+2 Me Orine... - 164m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Tek 21 Dhjetori, ne Kompleksin Kontakt ,shitet apartament 2+1+2 tualete ,me siperfaqe 102 m² dhe 123 m2 verande ,ne katin e 5-te te nje pallati 8-k...

Shitje
120,000€
Rruga E Kavajes, Shitet Superapartament 2+1 + Garazhd - 115m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Te ish Parku i Autobuzave, ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar, shitet Apartament 2+1, me strukture te rregullt dhe kub...

Shitje
112,000€
SOLD
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 2+1... - 104m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 2+1+2, Orientim Perfekt. Mundesi e Jashtezakonshme Investimi. Bli apartamentin tend sot tek Square...

Shitje
92,000€
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 2+1... - 85m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 2+1, Orientim Perfekt. Mundesi e Jashtezakonshme Investimi. Bli apartamentin tend sot tek Square21...

Shitje
96,000€
Tek Square 21 Shitet Apartament 2+1, Cmim Kleringu Per... - 89m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 2+1, Orientim Perfekt. Mundesi e Jashtezakonshme Investimi. Bli apartamentin tend sot tek Square 2...

Shitje
105,000€
Tek Inxhinieria E Ndertimit, Shitet Apartament 2+1 I In... - 94m2
21 Dhjetori - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne zonen e 21 Dhjetorit, perballe Inxhinierise se Ndertimit, shitet apartament 2+1 i investuar mire. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat...

Shitje
100,000€

110,000€

Prane 21 Dhjetorit Shitet Apartament 2+1+2, Me Shume Dr... - 85m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Prane 21 Dhjetorit ne Rrugen Frosina Plaku, Shitet Apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor dhe te mire...

Shitje
78,000€
Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Ne Zone Shume Te... - 75m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes, prane 21 Dhjetorit, shitet apartament 2+1 ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues, me planimetri shume te rregullt. Apartamenti...

Shitje
100,000€
Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Fant... - 103m2
21 Dhjetori - Rruga Shefqet Musaraj

Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Fantastike. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mireadministruar me ashensor dhe hapesira clodhese...

Shitje
115,000€
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Super Apartame... - 96m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 2+1+2, Orientim Perfekt Jug-Lindje. . Mundesi e Jashtezakonshme Investimi. Kompleksi me dizajn mod...

Shitje
102,000€
Tek 21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 2+1 - 85m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Tek 21 Dhjetori, Kompleksi Magnet 2, shitet super apartament 2+1 me sipërfaqe 85 m². Apartamenti i ka hapësirat mjaft mirë të organizuara. Hyrja të ft...

Shitje
96,000€
Ne Zonen E 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1 Me Orie... - 80m2
21 Dhjetori - Rruga Ndre Mjeda

Ne kompleksin Magnet, nje nder komplekset me te mira ne Tirane, shitet apartament 2+1 me super cilesi punimesh, i orientuar në Jug-Lindje me siperfaqe...

Shitje
118,000€
EXCLUSIVE
Ne Zonen E 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hap... - 118m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Ne Zemer te Tiranes, tek 21 Dhjetori shitet Apartament 2+1+2 shume i vecante. Apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e amb...

Shitje
144,000€
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Super Apartame... - 127m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 2+1+2, Planimetri dhe Orientim Perfekte. Kompleksi me dizajn modern qe ndertohet ne rrugen e Kava...

Shitje
122,500€
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Super Apartame... - 108m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 2+1+2, Planimetri Dhe Pamje Perfekte. Kompleksi me dizajn modern qe ndertohet ne rrugen e Kavajes...

Shitje
124,000€
SOLD
21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri - 95m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Prane 21 Dhjetori, ne rrugen Frederik Shiroka, shitet apartament 2+1 ne ndertim te ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te miread...

Shitje
95,000€
Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!! - 92m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Tek 21 Dhjetori , prane Policise Bashkiake shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te teknik te nje pallati 12...

Shitje
119,000€

121,000€

21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt - 102m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

21 Dhjetori, prane supermarket Joena, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te mireadminist...

Shitje
122,000€

125,000€

Te Kompleksi Kontakt Shitet Super Apartament 2+1 - 94m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Tek Kompleksi Kontakt, shitet super Apartament 2+1 super i investuar me planimetri te regullt, , me administrim nga vete firma ndertuese dhe me dy ash...

Shitje
160,000€

170,000€

Te 21 Dhjetori, Te Kompleksi Magnet, Shitet Super Apart... - 132m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Tek Kompleksi Magnet Shitet Super Apartament 2+1 Super i investuar me planimetri te rregullt, Apartamenti ndodhet ne katin ne 6 te nje pallat te mire...

Shitje
125,000€

130,000€

Pranë Kompleksit Kontakt Super Apartament 2+1 Totalisht... - 140m2
21 Dhjetori - Rruga Ndre Mjeda

Shitet prane kompleksit Kontak tne rr.Ndre Mjeda apartament 2+1 totalisht i investuar.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri,te mire ad...

//do something