logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Zyra Me Qera Tek Pallatet Agimi

450.00 €

ID:
3094
Siperfaqe totale:
90 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
0
Kat:
5
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Bulevardi Gjergj Fishta

Prona Pershkrim

Perballe me Pallatet Agimi jepen me qera zyra te sapo rinovuara. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati cilesor dhe sapo eshte rinovuar. Ka du dhoma dhe nje sallon qe mund te perdoren si tre zyra te veçanta. Nga ballkoni ka nje pamje spektakolare te Lanes dhe gjelberimit perreth. Keto zyra jane te pershtatshme per Ekspert Kontabel, Arkitekte dhe profesione te tjera te lira.


Tipare

  • Siperfaqe totale : 90
  • Siperfaqe neto : 82
Vizita: 102

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355 67 2049200
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total