logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Jepet Me Qira Apartament 2+1 tek Rruga Kavajes!

300.00 €

ID:
3093
Siperfaqe totale:
76 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
3
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Naim Frasheri

Prona Pershkrim

Jepet me qira apartament 2+1 tek Rruga e Kavajes ne nje pallat te mireorganizuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 6 katesh dhe ka nje siperfaqe prej 76 m2, dhe ka orientim Veri-Lindje. Apartamenti organizohet ne: 1 living room, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, i paisur me kondicioner dhe elektroshtepiake te nevojshme. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nder me te preferuarat lidhur me qetesine dhe per faktin qe ka afer rruget kryesore te Tiranes. Per nje vizite ne prone kontakto Akilin ne nr: 0692670900.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 76
  • Siperfaqe neto : 76
Vizita: 75

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032997
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total