logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Fillimi i Kodres se Diellit, Shitet Super Vile me Arkitekture dhe Punime Bashkohore !!!

440 000.00 €

ID:
3092
Siperfaqe totale:
388 m2
Dhoma:
8
Tualetet:
3
Kat:
3
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Rrapo Hekali

Prona Pershkrim

Fillimi i Kodres se Diellit, ne rrugen Rrapo Hekali, shitet vile me tre kate me siperfaqe truall 400 m2 dhe ndertim 118.5m2 per kat. Ne katin e pare eshte salloni bashke me ambjentin e gatimit, nje ambjent tjeter per ndenje me oxhak, nje dhome gjumi dhe nje tualet me dritare, ne katin e dyte ka 4 dhoma gjumi, 1 korridor, 1 tualet me dritare dhe nje ballkon, kati i trete qe eshte ne forme papafingo ka 3 dhoma gjumi 1 tualet me dritare, 1 korridor, 1 ballkon dhe 1 verande. Ka dhe katin -1 qe mund te shfrytesohet sipa nevojes, si garazhe, depo, etj.... Ka dhe oborr perpara me siperfaqe te konsiderueshme. Vila eshte mjaft e investuar me materiale dhe teknologjine me te fundit qe nga termo-hidro-izolimi ne veshjet e jashme, izolimet akustike, sistemet qendrore te ngrohjes dhe ftohjes si dhe nje dizajn bashkekohore. Cilesia e jetes ne kete vile eshte e mjaft e larte dhe me kosto te ulet per shkak te investimeve te fjales se fundit te teknologjise. Zona ku ndodhet ofron qetesine e jeteses se nje vile po gjithashtu eshte prane liqenit, parkut te qytetit si dhe ka prane shkolla dhe sherbime te tjera. Cmimi i kesaj prone eshte mjaft i mire ne raport me hapsirat dhe cilesine qe ofron. Vila disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Kontakto tani ne +355 (0) 67 60 48 405 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 3
  • Dhoma e ndenjies : 3
  • Siperfaqe totale : 388
  • Truall/ toke : 400
  • Siperfaqe neto : 388
Vizita: 56

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048405
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total