logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Ne Rrugen Llazi Miho, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion !!

53 000.00 €

ID:
3090
Siperfaqe totale:
95.32 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
2
Hipoteke:
0
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Llazi Miho

Prona Pershkrim

Ne Rrugen Llazi Miho Ne Nje Ndertim Te Vitit 2019, Shitet Apartament 2+1+2. Ndertimi ka punime tejet cilesore dhe bashkohore ku vihet re termoizolimi , vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike te markave cilesore, instalimet per sistem qendror ngrohje kondicionim multisplit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 96 m/2 dhe eshte i organizuar ne sallon te madh , kend kuzhine, 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe ballkoni . Kompleksi ne te cilin ndodhet eshte ne faze ndertimi, aktualisht po punohet me pjesen e fasades. Cmimi ne kete rast eshte okazion, pasi apartamenti eshte prone kleringu. Hapsira qe e karakterizon kete zone , e ben nje ndertim me fushepamje te pa kufizuar nga i cili aksesohen lehtesisht sherbime te ndryshme publike. Per me shume informacione si edhe nje shoqerim ne prone mund te kontaktoni Rigelsin, ne Nr. +355 67 204 9555


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 95.32
  • Siperfaqe neto : 86.31
Vizita: 54

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355 67 394 9555
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total