logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Ne Rrugen Llazi Miho, Shitet Apartament 1+1 Me Cmim Okazion !!

40 000.00 €

ID:
3089
Siperfaqe totale:
70.68 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
5
Hipoteke:
0
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Llazi Miho

Prona Pershkrim

Ne Rrugen Llazi Miho Ne Nje Ndertim Te Vitit 2019, Shitet Apartament 1+1. Ndertimi ka punime tejet cilesore dhe bashkohore ku vihet re termoizolimi , vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike te markave cilesore, instalimet per sistem qendror ngrohje kondicionim multisplit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 71 m/2 dhe eshte i organizuar ne sallon te madh , kend kuzhine, 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe ballkoni . Kompleksi ne te cilin ndodhet eshte ne faze ndertimi, aktualisht po punohet me pjesen e fasades. Cmimi ne kete rast eshte okazion, pasi apartamenti eshte prone kleringu. Hapsira qe e karakterizon kete zone , e ben nje ndertim me fushepamje te pa kufizuar nga i cili aksesohen lehtesisht sherbime te ndryshme publike. Per me shume informacione si edhe nje shoqerim ne prone mund te kontaktoni Rigelsin, ne Nr. +355 67 204 9555


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 70.68
  • Siperfaqe neto : 64
Vizita: 52

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355 67 394 9555
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total