logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

SHITET 2+1 RR. KAVAJES !!!

140 000.00 €

ID:
3088
Siperfaqe totale:
118 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
5
Hipoteke:
0
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Kavajes

Prona Pershkrim

Ne rrugen e Kavajes perballe me kishen Katolike shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 118m2 bruto. Ambjentet e tij organizohen ne 2 dhoma gjumi shume te bollshme, nga salloni i madh si dhe nga nje ambjent gatimi disi i vecuar nga ambjentet e tjera te apartamentit.Shitet i mobiluar si ne foto dhe ka nje mobilim shume cilesor si dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme si dhe shume cilesore. Dritaret e medha qe karakterizojne kete apartament bejne te mundur nje ndricim nartyral gjat gjithe dites. Ne nje zone shume te qete, me parkim ne oborrin e pallati si dhe me akses te shpejte ne rruget : kavajes si dhe ajo e durrsit, vetem 800m larg qendres se tiranes ben qe ju te keni nje rehati dhe komoditet maksimal jetese. Ne proces legalizimi komplet pallati sepse banoret jan organizuar vete per ti bere procedurat HIPOTEKORE. Ju mirpresim, kontaktoni 0683194000


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 118
  • Siperfaqe neto : 113
Vizita: 37

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032997
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total