logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

SHITET 3+1 NE MYSLYM SHYR !!!

112 000.00 €

ID:
3087
Siperfaqe totale:
112 m2
Dhoma:
3
Tualetet:
1
Kat:
2
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Myslym Shyri

Prona Pershkrim

Shitet apartament 3+1 tek myslym shyri ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Siperfaqja e apartamentit eshte 112m2 bruto, i cili organizohet ne 3 dhoma gjumi me hapsira shume te bollshme, ne sallon ndenje me ambjent gatimi me vete nga salloni si dhe nga tualeti. Vendodhja e apartamentit te mundeson nje komoditet jetese, eshte i ndricuar per gjat gjithe dites nga drita natyrale sepse i bie dielli nga te dy anet e tij.Me dokumenta te rregullta hipotekore. Nxitoni ta beni tuajen sa me shpejt, kontaktoni 0683194000


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 112
  • Siperfaqe neto : 112
Vizita: 57

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032997
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total