logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Garden Residence Turdiu Shitet Super Apartament 3+1+2 ME CMIM OKAZION!!!

117 800.00 €

ID:
3086
Siperfaqe totale:
168.4 m2
Dhoma:
3
Tualetet:
2
Kat:
5
Hipoteke:
0
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Dritan Hoxha

Prona Pershkrim

Te Fusha E Aviacionit Shitet Super Apartament 3+1+2 ne nje nga komplekset e reja me cilesore te Tiranes me punime bashkohore ku vihet re termoizolimi i fasades me sistem te ventiluar (veshje e mureve te jashtem me pllaka dhe materiale termoizoluese), vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike te markes Geberit, instalimet per sistem qendror ngrohje - ftohje kondicionim multisplit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 168.4 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon te madh me kend kuzhine , 3 dhoma gjumi ,2 tualete , verand ku kane dalje te treja dhomat dhe salloni. . Kompleksi ne te cilin ndodhet eshte ne fazen e fundit te ndertimit duke u bere rifiniturat permbyllese dhe shume shpejt do te jete i perfunduar totalisht. Hapesira qe e karakterizone kete zone , me bulevardin e gjelber ne pjesen jugore te tij dhe me objektet me administrim shteteror ne lindje, veri dhe ne perendim, e ben nje kompleks me fushepamje te pa kufizuar nga i cili aksesohen lehtesisht sherbime te ndryshme publike. Me nje oborr te brendshem te aksesueshme vetem me ane te rrugicave pedonale dhe me nje gjelberim qe shkrihet me pjesen e bulevardit ne hyrje te tij, e ben kete nje kompleks sa funksional po aq odhe organik. Per me shume informacione si edhe nje shoqerim ne prone mund te na kontaktoni Priamon ne nr (+355) 0672040029.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 168.4
  • Siperfaqe neto : 151
Vizita: 37

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0672040029
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total