logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Tek Myslym Shyri, I Pershtatshem Dhe Per Zyra!

350.00 €

ID:
3085
Siperfaqe totale:
45 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
2
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Rr. Myslym Shyri

Prona Pershkrim

Ne nje zone shume te mire te Tiranes ne Myslym Shyri jepet me qira apartament per zyra dhe per banim me siperfaqe 45m². Ambjenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 5 katesh dhe organizohet ne dy dhoma nje ballkon dhe tualet . Cdo gje eshte ne gjendje shume te mire dhe funksionale. Ky ambjent mund te shfrytezohet zyra te ndryshme gjithashtu mund te kthehet edhe ne ambjente banimi. Zona ne te cilen ndodhet kjo prone eshte shume e preferuar per shkak se ka vendodhje shume te mire, lehtesisht e aksesueshme dhe e adresueshme ka prane shume ambjente biznesi dhe banimi duke ofruar me shume akses ne klientele. Per nje vizite ne prone kontaktoni Akilin ne nr: 0692670900.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 45
  • Siperfaqe neto : 45
Vizita: 58

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032997
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total