logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Jepet Me Qira Ambjent 560 m2 Comercial Open Space Tek Stadiumi Qemal Stafa!

5 000.00 €

ID:
3084
Siperfaqe totale:
560 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
4
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Stadiumi Qemal Stafa

Prona Pershkrim

Jepet ambent me qira ne vije te pare tek stadiumi Qemal Stafa. Ambjenti eshte i shtruar me parket dhe me hapesire 380 m2 brenda dhe 180 m2 Verande. Ambjenti ka hapesira te medha qe mund te jete adapt per supermarket, klinika te ndryshme , Restorant, Palester etj. Ambjenti ka vetrate xhami qe mund ta reklamoni biznesin tuaj ne menyra te ndryshme. Zona ne te cilen ndodhet ambjenti eshte nje nga rruget me me shum fluks levizje ne tirane qofte nga kembesoret por dhe nga automjetet. Nese doni te zhvilloni nje biznes te suksesshem ky eshte ambjenti ideal pasi pervec klienteles tuaj te perhershme do krijoni dhe kliente te rinje nga oportuniteti qe ju jep lokacioni i ketij ambjenti. Per me teper informacione telefono Eraldon ne numrin 0676048057


Tipare

  • Tualet (e) : 4
  • Siperfaqe totale : 560
  • Siperfaqe neto : 380
Vizita: 49

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048057
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total