logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Ne Myslym Shyr, Jepet Ambjent me Qira i Pershtatshem Per Zyra!

700.00 €

ID:
3083
Siperfaqe totale:
120 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
1
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Myslym Shyri

Prona Pershkrim

Ne Hyrje te Rruges Myslym Shyri Jepet me Qira Super Ambjent i pershtatshem per zyra/klinika. Ka nje siperfaqe prej 120 m2 dhe ndodhet ne katin e 2. Ambjenti eshte i teri i sapo rikonstruktuar, i shtruar me parket dhe i pajisur me kondicionere. Eshte i organizuar ne nje ambjent te bollshem open space, i cili mund te organizohet sipas interesit, 2 dhoma, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ambjenti ka vetrata te bollshme qe ofrojne nje ndricim shume te mire (Lindje-Perendim). Ideal per zyra te llojeve te ndryshme si call center apo klinika mjekesore. Cmimi 700 Euro Bruto. Per me teper informacion telefononi ne numrin 0676048045


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Siperfaqe totale : 120
  • Siperfaqe neto : 120
Vizita: 55

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355 676048045
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total