logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Jepet Me Qira Ambient Komercial Duplex Tek brryli!

800.00 €

ID:
3082
Siperfaqe totale:
170 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
1
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Blv. Zhan D'Ark

Prona Pershkrim

Jepet me qira ambient komercial duplex tek zona e Brrylit ne nje nga zonat me te preferuara per zhvillim biznesi dhe ka nje sperfaqe prej 110 m2 ne katin e pare dhe 60 m2 ne katin e dyte. Ambienti ka orientim Veri-Perendim dhe organizohet nga dy hapsira te bollshme dhe aksesohet ne dy hyrje. Ambienti zoteron vetrata xhami te konsiderueshme per te reklamuar biznesin tuaj i cili ndodhet fare prane rruges kryesore dhe eshte fare lehte i aksesueshem. Per nje vizite ne prone kontakto Akilin ne nr: 0692670900.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 170
  • Siperfaqe neto : 170
Vizita: 33

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032997
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total