logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Rruga e Kavajes pranë Qendrës, Shitet Ambjent Komercial Ideal për Investim !!!

160 000.00 €

ID:
3078
Siperfaqe totale:
40 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga e Kavajes, Pranë Qendrës

Prona Pershkrim

Rruga e Kavajes pranë Ministris se Shëndetësis, Shitet Dyqan 10 metra pranë rrugës Kryesore, shitet Dyqan me mundesi shume te mire per Investim, sepse Dyqani ndodhet prane Qendres në një zonë me lëvizshmeri te larte dhe akses shume të mirë nga kalimtaret. Dyqani është dhene me Qira mujore 400Euro per kontrate afatgjate mbi 5 vite. Dyqani eshte i investuar me sistem aspirimi, drita LED, dhe fasad xhami. Mos e humbisni mundesine te investoni ne nje prone ku nuk i bie asnjeher vlera sepse ndodhet 3 min prane Qendres se Tiranes. Dyqani disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Per me teper informacion kontaktoni me Rezartin ne numrin e cel 0697094424


Tipare

  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 40
  • Siperfaqe neto : 40
Vizita: 52

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674033991
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total