logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek rruga Kavajes jepet me qira super apartament 2+1+2 ballkone super te bollshme !!!

430.00 €

ID:
2913
Siperfaqe totale:
104 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
5
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Gondor Center

Prona Pershkrim

Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, te krijon komoditet ne cdo aspekt te nje jetese komode, te qete, te sigurt se ambjenti dhe hyrjet e kompleksit jan te monitoruara 24/24 nga kamera sigurie si dhe nga Polici Private per shkak te qendres tregetare qe ndodhet ne dy katet e para te nderteses. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi te mobiluara me stil klasik dhe gjthshka eshte e re e sapo vendosur, 1 ambjent i perbashket sallon te bollshem + gatimi me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Sistem ndricimi Led. Cmimi pak i negociueshem, Ervis 0683194000.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 104
  • Siperfaqe neto : 94
Vizita: 63

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032997
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total