logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Per Investim! Tek Rruga E Kavajes, Prane Kompleksit Delijorgji Shitet Apartament 2+1+2, I Projektuar Dhe Arreduar Per Zyra!!

140 000.00 €

ID:
2910
Siperfaqe totale:
116 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
6
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Kavajes, Prane Kompleksit Delijorgji

Prona Pershkrim

Tek Rruga e Kavajes, prane Kompleksit Delijorgji, shitet Apartament 2+1+2, per investim afatgjate. Apartamenti ka siperfaqe 116 m2 neto ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te mireadministruar, si dhe i projektuar ne pjesen me te madhe te ndertimit per zyra. Ambjenti njekohesisht eshte i projektuar dhe arreduar per zyra. Ai organizohet në 3 dhoma me kubature te madhe dhe planimetri te rregullt, kendi i gatimit, 2 tualete, koridori si dhe ballkoni goxha i bollshem. Apartamenti deri para pak kohesh eshte dhene me qera per call center me cmimin 850 euro. Mobilimi eshte i perfshire pjeserisht ne cmim, por edhe pjesa tjeter e pajisjeve teknologjike mbeten pjese e negocimit per te interesuarit. Pallati eshte i mirë-organizuar, dhe ofron facilitete per vete aksesin me rruget kryesore dhe zhvillimin e jashtezakonshem qe ka marre zona vitet e fundit. Aktualisht ne kete ndertese jane fokusuar nje pjese e madhe e kompanive te Call Center dhe subjekteve te tjera tregtare. Apartamenti Disponon Dokumentacion te rregullt Hipotekor. Për të vizituar pronën nga afër kontaktoni Rigelsin ne numrin e telefonit +355 67 204 9555


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 105
  • Siperfaqe neto : 116
Vizita: 39

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355 67 394 9555
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total