logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Ne Qender Te Tiranes Jepet Me Qira Apartament Fantastik 2+1+2 !!

600.00 €

ID:
2908
Siperfaqe totale:
120 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
9
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Rruga e Barrikadave

Prona Pershkrim

Ne zemer te Tiranes, prane 9 katesheve, jepet me qira super apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri, te mireadministruar dhe te pajisur me dy ashensore. Organizohet ne dhome ndenje me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, njera prej te cilave e pajisur me tualet, kuzhine te vecuar dhe nje tualet. Hapesirat e medha te dhomave dhe mobilimi modern ju garantojne te gjitha kushtet per nje jetese bashkekohore. Perfitoni maksimumin e komoditetit dhe faciliteteve qe vetem qendra e Tiranes mund tju ofroje. Per te vizituar apartamentin telefononi Mikelin ne numrin 0676022311.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 120
  • Siperfaqe neto : 120
Vizita: 36

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355676022311
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total