logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Ne Myslym Shyri Jepet Me Qira Super Apartament 2+1!

320.00 €

ID:
2907
Siperfaqe totale:
58 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Myslym Shyri

Prona Pershkrim

Ne rrugen Myslym Shyr, jepet me qira nje super apartament 2+1 me mobilim te mire dhe mjaft komod. Apartamenti ndodhet ne katin e 2.Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje dhe ambjent gatimi me hapsire te madhe, 2 dhoma gjumi, 1 tualet. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, i pajisur me kondicioner. Orientimi eshte jug-perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te preferuara lidhur me qetesine, si dhe aksesin me te rendesishme te Tiranes. Per me shume informacione kontaktoni Eraldon ne numrin 0676048057


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 58
  • Siperfaqe neto : 58
Vizita: 79

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048057
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total