logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Te Rruga Mine Peza Jepet Me Qira Apartament 1+1 !!

300.00 €

ID:
2906
Siperfaqe totale:
74 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
2
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Mine Peza

Prona Pershkrim

Shume prane qendres se Tiranes, ne rrugen Mine Peza, jepet me qira apartament 1+1 me hapesire te madhe. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Organizohet ne dhome ndenje me dalje ne ballkon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi e pajisur me ballkon, dhe nje tualet. Apartamenti eshte i orientuar Verilindje-Jugperendim dhe ndodhet ne nje zone te qete e cila ju ofron te gjitha facilitetet per jetesen e perditshme. Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme telefononi Mikelin ne numrin 0676022311.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 74
  • Siperfaqe neto : 74
Vizita: 48

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355676022311
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total