logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Ne Vasil Shanto Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Me Pozicionim Shume Te Mire !!

400.00 €

ID:
2905
Siperfaqe totale:
95 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
4
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Ne Vasil Shanto

Prona Pershkrim

Ne Vasil Shanto jepet me qira super apartament 2+1 me siperfaqe neto prej 85 m2. Ambienti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine me vehte, 1 dhome gjumi matrimoniale, 1 dhome gjumi per femije me tualet, 1 tualet i madh, 1 ballkon dhe 1 koridor. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor dhe me orientim jug-perendim. Te gjitha ambientet jane me parket dhe dhoma e gjumit eshte me kondicioner singel. Cmimi eshte 400 euro. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ndodhet shume prane rruges kryesore, qendres shendetesore, farmacive, shkolles, cerdhes, bareve etj. Per me teper informacione rrteh prones ose pronave te ngjashme kontaktoni ERIN ne numrin e telefonit 0693385959


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 95
  • Siperfaqe neto : 85
Vizita: 61

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032997
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total