logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Prane Rruges Myslym Shyr Jepet Me Qira Super Ambinet Per Zyra!!

500.00 €

ID:
2904
Siperfaqe totale:
85 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
8
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Prane Rruges Myslym Shyr

Prona Pershkrim

Prane rruges Myslym Shyr jepet me qira super ambient per zyra me siperfaqe neto prej 75 m2. Ambienti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me dy ashensor dhe me orientim nga Jugu. Organizimi i ambientit eshte ne 2 dhoma ku njera prej tyre ka kuzhine e nje ballkon te vogel dhe 1 tualet i bollshem. Pallalti ka cilesi ndertimi shume te mira, termoizolim, izolim akustik, kondicioner chiller e singel, pamje fantastike, kuzhine e re dhe pllaka cilesore. Cmimi eshte 500 euro neto. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte vetem 5 minuta larg qendres dhe 1 minute larg rruges Myslym Shyr. Per me teper informacione rreth prones ose pronave te ngjashme kontaktoni Klajdin ne numrin e telefonit 0672052391.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 85
  • Siperfaqe neto : 75
Vizita: 42

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032993
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total