logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Jepet me Qera Super Apartament 2+1, me Pamje Fantastike !

500.00 €

ID:
2903
Siperfaqe totale:
91 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
2
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Kodra e Diellit

Prona Pershkrim

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, jepet me qira nje super apartament 2+1+1 me mobilim cilesor dhe mjaft komod, ne katin 2te nje pallati te ri. Apartamenti ka strukture shume te rregullt dhe eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi, dhome cifti me dalje ne ballkon, dhome femijesh dhe 1 tualet me dritare. Apartamenti ka punime shume cilesore, hapesire te mjaftueshme dhe mobilim bashkohor i cili perfshihet ne cmim. Punimet jane bere nga fillimi nga pronari i apartamentit, duke filluar nga elektriket, hidrauliket, sistem termoizolim nga jashte (sistem kapot), izolim akustik tek muret ndarese, etj...Orientimi eshte nga Jug-Lindja qe do te thote se shpia ka drite natyrale gjithe diten dhe sidomos nje pamje fantastike nga parku i madhe dhe liqeni artificial. Zona ofron nje standart jetese te larte, pasi pervec qetesise dhe ajrit te paster, ofron dhe kopeshte, supermarkete, restorante, farmaci, linje urbani, etj.... Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani ne numrin e telefonit: +3550676048405 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 91
  • Siperfaqe neto : 84
Vizita: 24

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048405
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total