logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Ne Rrugen Arkitekt Kasemi,tek Brryli jepet me qira ambient Comercial Openspase!!!

1 000.00 €

ID:
2899
Siperfaqe totale:
140 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Rr Arkitetk Kasemi

Prona Pershkrim

Ne Rrugen Arkitekt Kasemi,tek Brryli jepet me qira ambient Comercial Openspase, ne katin zero te nje palalti 6 katesh. Ambienti eshte me orinetim Jug-Lindje, me planimetri te rregullt, lartesi deri ne 5 metra,gjithashtu ka dhe nje verande prej 70 m2 te shfrytezueshme ne pjesen perpara . Meqenese ndodhet ne rruge kryesore, prane Unazes , zones Berrylit, Institicioneve te ndryshme , Maternitetit, eshte e pershtatshme per disa lloj biznesesh te suksesshem . Per te bere nje vzite ne kete prone ose prona te ngjashme si kjo telofon tani ne numrin :0674033997.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Siperfaqe totale : 140
  • Siperfaqe neto : 140
Vizita: 33

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355674033997
Email : [email protected];
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total