logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Ne Bllok jepet Apartament me Qira per Zyra!!

500.00 €

ID:
2898
Siperfaqe totale:
108 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
7
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Blloku

Prona Pershkrim

Ne zonen me te mire te Tiranes jepet apartament me qira i pershtatshem per zyra me cmim 500 Euro bruto. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri dhe mirembajtur me pamje nga rruga, per momentin eshte i mobiluar por jepet bosh. Ambienti ka nje Siperfaqe prej 108 m2 dhe organizohet ne 3 dhoma te pershtatshme qe ju japin mundesine te zhvilloni disa lloje biznesesh si: Zyra avokatie, konsulence, zyre IT, studio grafike etj. Aksesi qe ka Ambjenti ju ofron mundesi per marketing te gjithanshem. Per me shume informacion per kete prone ose per prona te ngjashme me te telefononi ne numrin: 0676048057


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 108
  • Siperfaqe neto : 108
Vizita: 35

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048057
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total