logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Ne Bllok jepet apartament 2+1 me qira!!

350.00 €

ID:
2895
Siperfaqe totale:
75 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
2
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
RRUGA vASO PASHA

Prona Pershkrim

Ne zonen me te mire te Tiranes jepet apartament 2+1 me qira. Apartamenti ndodhet ne katin e 2,Apartamenti organizohet ne 1 sallon ndenje + kuzhine me te gjitha paisjet elektroshtepiake, 2 dhome gjumi ,1 tualete i cili njeri esht me dritare dhe 1 ballkon. Vendnodhja e apartamenti te jep te gjitha facilitetet si : Restorante, bare, farmaci, supermarkete etj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni ne numerin : 0676048401


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 75
  • Siperfaqe neto : 75
Vizita: 53

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048401
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total