logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Garzoniere ne shitje te rruga e Bogdaneve !!

68 000.00 €

ID:
2705
Siperfaqe totale:
52.5 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
3
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga e Bogdaneve

Prona Pershkrim

Te rruga e Bogdaneve shitet garsoniere ne katin 3 te nje pallati te ri. Garzoniere ndodhet ne nje zone shume te populluar dhe fare prane qendres se Tiranes, me akses ne rrugen e Durresit dhe te Kavajes. Ambienti eshte i pershtatur per klinike dentare, e vetmja ne ate zone, dhe i paperdorur me pare. Garzoniere ka orientim veri-lindje, me siperfaqe 47m2 (neto) dhe me nje tualet. Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme telefononi Mikelin ne numrin 0676022311.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Siperfaqe totale : 52.5
  • Siperfaqe neto : 47
Vizita: 143

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355676022311
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total