logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 i mobiluar tek Rruga e Kosovareve!

350.00 €

ID:
2704
Siperfaqe totale:
98.7 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Rruga e Kosovareve

Prona Pershkrim

Prane liqenit, tek Rruga e Kosovareve, jepet me qira super apartament 2+1, ne katin e 4 te nje pallati te ri 9-katesh. Apartamenti eshte i organizuar ne ambjent ndenje + kuzhine, e mobiluar ne menyre shume te kendshme dhe cilesore, 1 dhome gjumi matrimoniale dhe nje dhome per femije, te cilat jane te pajisura me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese optimale, 1 ballkon dhe 2 tualete nga te cilet njeri me dritare. Apartamenti eshte eshte i pajisur me kondicioner ne ambjentin e kuzhines. Orientimi i apartamentit eshte veri-lindje. Per nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0676048045


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 98.7
Vizita: 252

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355 676048045
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total