logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Pranë 21 Dhjetorit Shitet Apartament Fantastik 3+1+2, Tërsisht I Mobiluar!!

165 000.00 €

ID:
2703
Siperfaqe totale:
180 m2
Dhoma:
3
Tualetet:
2
Kat:
2
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Sali Butka

Prona Pershkrim

Pranë 21 Dhjetorit Shitet Apartament Fantastik 3+1+2, Tërsisht I Mobiluar!! Mundesi ideale per nje jetese cilesore, te qete dhe komoditet maksimal.Ky apartament ndodhet ne katin e 2 te nje ndertimi te ri, me dy ashensor dhe super i mirembajtur. Orientimi i apartamentit Jug-Perendim-Veri, i jep drite dhe ngrohtesi natyrale ne cdo moment te dites. Struktura perfekte dhe e sinkronizuar oragnizohet me 3 dhoma gjumi, 2 tualete, livingu i mrekullueshem tejet i bollshem, kuzhina si nje hapsire ku amvisat mund te gjejne veten me mjaft komoditet, ballkoni gjithashtu me hapsire te konsiderueshme, si dhe dy dhoma te vogla qe sherbejne ne ndihme te magazinimit te sendeve, si dhe per procesin e larjes dhe tharjes. Per arredimin e ketij apartamenti nuk eshte kursyer ne asnje detaj, parket tejet cilesor dhe i sinkronizuar me ngjyrat e mobilimit, sistem chiller super cilesor, mobilim i cdo kendi te shtepise me mobilje te dizenjuara me mjaft finese, por mbi te gjitha me cilesi maksimale. Kuzhina ne kete apartament nuk eshte thjesht nje kend gatimi, por dhe nje hapsire ku mund te kosumohet dicka ne formen e Barit. Hapsira qe shikohet kudo ne kete ambjent, te jep nje qetesi dhe komoditet, por duhet ta ndjeni nga afer kete mundesi ideale per jetesen tuaj. Njekohesisht zona nderthur qofte aksesin me rruget kryesore apo sherbimet qe i duhen nje familje, por dhe qetesine maksimale qe te jep vete konfiguracioni i ketij apartamenti ne kete ndertim. Per te realizuar nje vizite ne prone kontaktoni Rrigelsin ne nr e kontaktit: +355 67 204 9555.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 180
  • Siperfaqe neto : 160
Vizita: 556

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355 67 394 9555
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total