logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Jepet me qera ambjent per dyqan ose zyra ne Myslym Shyri!!!

330.00 €

ID:
2702
Siperfaqe totale:
20 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
0
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
rruga Myslym Shyri

Prona Pershkrim

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, jepet me qera ambjent bisnesi me sip 20m². Ambjenti ndoshet ne katin zero me orientim jug me lartesi 5m dhe i pajisur me tualet. Vendodhja eshte ne nje zone shume te mire te Myslym Shyrit prane shume njesive tregtare. Ambjenti mund te perdoret per sherbime tregtare si dyqan dhe zyra te ndryshme. Kontakto tani Almen ne +355 (0) 67 60 48 047 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme


Tipare

  • Siperfaqe totale : 20
  • Siperfaqe neto : 20
Vizita: 124

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048047
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total