logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Ne Bllok, Jepet Apartament me Qira per Zyra!

600.00 €

ID:
2699
Siperfaqe totale:
110 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
5
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Bulevardi Bajram Curri

Prona Pershkrim

Prane Kafe Roma, Jepet Apartament me Qira per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor, dhe ka nje siperfaqe prej 110 m2. Eshte i organizuar ne 3 ambjente te bollshme dhe 2 tualete. Apartamenti eshte i ndricuar mire dhe ndodhet ne zonen me strategjike per zyra. Per me teper informacion telefononi ne numrin 0676048045


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 110
Vizita: 95

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355 676048045
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total