logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Shitet apartament 2+1 te 21 dhjetori

75 000.00 €

ID:
2698
Siperfaqe totale:
64 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
3
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
21 dhjetori

Prona Pershkrim

Te 21 Dhjetori shitet apartament 2+1, i mobiluar. Ambienti eshte organizuar me sallon, 2 dhoma gjumi te shtruara me parket dhe tualet me dritare. Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues ne katin e 3 dhe ka orientin veri-jug. Ka mundesi parkimi pa pagese perpara pallatit. Zona ne te cilin ndodhet ambienti ka favorin qe lidhet lehtesisht me 3 nga rruget kryesore te Tiranes: 21 Dhjetori, Rruga e Kavajes, dhe Myslym Shyri. Zona ofron te gjitha facilitetet e mundshme si shkolla, kopshte , qendra shendetesore , banka , supermarkete, bare , restorante, transport publik etj.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 64
  • Siperfaqe neto : 64
Vizita: 279

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032997
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total